İl Müdürümüz Abdulbari AKSOY'un yeni yıl mesajı

Hüzünleriyle sevinçleriyle, gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl, beraberinde yeni umutlar ve başlangıçlar getirir. Geride bıraktığımız yılın bir muhasebesini yaparken, aynı zamanda yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini planlamak ve en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

İl Müdürlüğümüz tarafından verilen tüm hizmetlerimizde,  bakımımız altında bulunan kişilerin geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak temel hedefimiz olmuştur ve bundan sonrada devam edecektir.

Bu anlayışıyla; çocuk, kadın, yaşlı, engelli, şehit yakınları, gaziler ve muhtaç durumdaki ailelere ulaşarak onlara hizmet götürmek en önemli hedefimiz olacaktır. Bir önceki yıl koyduğumuz tuğlaların üstüne yepyeni, aydınlık gelecekler koyacağız. Bu yolda, bu hedefle ilerlerken en büyük dayanağımız; bu işi severek ve yüreğiyle yapan çalışma arkadaşlarımızın yanımızda olmasıdır. Onlarla birlikte; yaptığımız işin zorluğuna rağmen sabırlarını, anlayışlarını, hoşgörülerini ve en önemlisi ihtiyaç sahibi bireylere uzattıkları elin vermiş olduğu heyecanı kaybetmeden çalışmaya devam edeceğiz.
2019 yılının getireceği yeni umut ve heyecan ile hizmet vereceğimiz çocuklarımızın, kadınlarımızın, yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, şehit yakınları ve gazilerimizin, değerli çalışma arkadaşlarımın ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar; öncelikle barışın egemen olduğu, sağlıklı, başarılı, huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim.


                                                                         Abdulbari AKSOY
                                                                          AÇSH İl Müdürü